Aktualności

Gościnne miejsce w Toruniu


Polacy kochają biesiadowanie. Lubią się nawzajem zapraszać i gościć, by spędzać miłe chwile w gronie rodzinnym i ze znajomymi. W przyjaznym miejscu, gdzie przyjmuje się nas z serdecznością, wszystko bardzo smakuje. Jeśli szukasz lokalu, gdzie można spróbować znakomitej kuchni włoskiej i poczuć się jak w domu — przyjdź do Starego Metropolis!

Niezwykły Toruń

Mówi się, że każdy, kto choć raz był w Toruniu, chce tu jeszcze kiedyś wrócić. Urzekająca starówka, gotyckie zabytki, stare, olbrzymie katedry i tajemnicze legendy — wszystko to tworzy niesamowitą atmosferę tego miasta. Warto wspomnieć także o tym, że toczy się tu niezwykle bogate życie kulturalne. Na liczne festiwale, spotkania i koncerty przyjeżdżają artyści i znane osobistości z całego świata. Po zmroku w Toruniu zapalają się urokliwe latarnie, które zachęcają do spacerów wśród brukowanych uliczek. W okresie świątecznym, gdy zamontowane są dodatkowe, bajeczne instalacje świetlne, Gród Kopernika wygląda rzeczywiście jak nie z tego świata. Do uroków estetycznych warto dodać także wrażenia kulinarne. Cały świat słyszał, że Toruń znany jest z pierników. My dopowiadamy, że słynie także ze świetnej włoskiej kuchni!

Włosi poczują się w Toruniu jak u siebie

Słoneczna Italia jest bardzo piękna. Błękitne niebo, żywa zieleń, gorące słońce i serdeczni ludzie — to wszystko znajdziemy we Włoszech. Choć nie mamy w Toruniu tak gorącego klimatu i lazurowego morza, możemy się pochwalić znakomitą kuchnią włoską i światowej klasy zabytkami. Przewodnicy opowiadają tajemnicze legendy i przywołują bogatą historię miasta. Spacer wśród ślicznych kamienic to prawdziwa przyjemność. Nie wszyscy wiedzą, że cudnej urody Toruń ma nawet swoją własną Krzywą Wieżę!

 

Gotować jak Włosi

Popularna na całym świecie kuchnia włoska uważana jest za obfitą i prostą, ale bardzo smaczną. Bazuje na oliwie z oliwek, owocach morza, dojrzałych pomidorach i świeżych produktach. Wprawny kucharz z niewielu składników dobrej jakości potrafi wyczarować prawdziwe cuda. Sekretem jest tradycyjna receptura i umiejętności kulinarne. Świetnie przygotowane danie urzeka intensywnym smakiem i aromatem. Prawdziwa pizza włoska w Toruniu to rzeczywistość. Robimy ją z pasją i sercem, tak jak czynią to Włosi. Wypiekana jest w piecu opalanym drewnem bukowym, stąd jej niezwykły aromat!

W Starym Metropolis każdy znajdzie coś dla siebie. Specjałem kuchni włoskiej w Toruniu jest pyszne spaghetti. Przygotowujemy je ręcznie, z wielką starannością, dlatego jego smak jest wyjątkowy. Aromatyczne sosy i smakowite dodatki decydują o popularności tego dania. Dla wielbicielek lekkich przekąsek mamy zawsze pyszne sałatki z kruchymi sałatami!

Wszystko u nas smakuje znakomicie! Sprawdź menu naszej restauracji

Gościnne miejsce w Toruniu
POWRÓT

Kontakt

Logo stare metropolis

Menager

503 097 060
jola@staremetropolis.pl

Kierownik-ul. Łazienna

Stare Metropolis

ul. Łazienna 26

87-100 Toruń

512 196 310

Kierownik-ul. Podmurna

Stare Metropolis

ul. Podmurna 28

87-100 Toruń

530 741 653

Dane adresowe firmy
Metropolis Sp. z. o.o.
87-100 Toruń ul. Podmurna 28
NIP 956 20 29 373

 

 

 

Zamówienia na wynos z ODBIOREM osobistym 

  • 512 196 310
  • 530 741 653 

 

  

 

 

Menager

Rezerwacje grupowe


jola@staremetropolis.pl

 biuro@staremetropolis.pl

 

 

 

 

 

 

Biuro

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 17.00

biuro@staremetropolis.pl

tel. 56 621 04 05

kom. 731 089 675