Aktualności

Ferie zimowe w Toruniu – co warto zobaczyć?


Być może właśnie nadchodzi długo wyczekiwany przez Ciebie urlop i chcesz spędzić go w Toruniu. Właśnie rozpoczął się tu czas ferii zimowych i  na wszystkich czeka wiele atrakcji. Gród Kopernika to naprawdę bardzo dobry wybór na spędzenie wolnego czasu. Wcale nie trzeba daleko wyjeżdżać, by świetnie się bawić. Toruń to królestwo słodkich pierników oraz wyśmienitych restauracji!

W Toruniu nie sposób się nudzić!

Toruń nie jest dużym miastem, ale to tylko dodaje mu uroku. Zarówno latem, jak i zimą, wielką przyjemność sprawi każdemu spacer toruńską starówką, a ponieważ teraz dość szybko robi się ciemno,  bajeczne uliczki szybko zostają pięknie oświetlone. W mieście nie brak również różnych obiektów kulturalnych, takich jak muzea, centra kultury czy prawdziwy zamek krzyżacki. Na wielbicieli nauki czeka planetarium, zaś każdy, kto czuje się typem sportowca, może odwiedzić Mini Aquapark lub któreś z lodowisk. W Toruniu znajdują się także miejsca idealne dla łasuchów. Absolutnie każdy powinien odwiedzić Żywe Muzeum Piernika, w którym upiecze własne pierniczki. Warto spróbować także pysznego dania z grilla lub pizzy w jednej z toruńskich restauracji. Jeśli natomiast interesuje Cię, jakie szczególne atrakcje przygotowały różne placówki specjalnie na czas ferii, na pewno się nie zawiedziesz. Toruńskie ośrodki sportowe i kulturalne oferują wiele ciekawych, także bezpłatnych zajęć i warsztatów, zwłaszcza dla najmłodszych.

Po zabawie wstąp do włoskiej restauracji

Zwiedzanie zamku, pływanie w basenie lub branie udziału w serii warsztatów artystycznych, potrafi zmęczyć każdego. Długie spacery natomiast, pomimo że zachwycają i relaksują, sprawiają, że w zimę można nieźle zmarznąć. Na szczęście wśród toruńskich restauracji, w samym sercu miasta, czeka na każdego restauracja włoska Stare Metropolis, która ugości każdego najlepszymi specjałami włoskiej kuchni. Jeżeli uważasz, że nie ma nic lepszego, niż pyszna pizza toruń z dodatkami, znajdziesz tu szeroki ich wybór, natomiast jeżeli wolisz raczej kuchnię polską, to takich dań też zobaczysz trochę w karcie.

 

To, co wyróżnia  Stare Metropolis na tle innych restauracji, to jakość składników oraz dbałość o jak najwierniejsze odwzorowanie prawdziwych włoskich przepisów. Spróbuj sam smacznej pizzy na cieście wyrabianym na miejscu z najlepszej mąki. Smaczne posiłki, celebrowane z rodziną i przyjaciółmi w tej  włoskiej restauracji szybko sprawią, że pokochasz Toruń i będziesz chciał wracać do tego miasta nie tylko w czasie ferii zimowych.

Zimowe ferie Toruń - zwiedzanie starego miasta zimą
POWRÓT

Kontakt

Logo stare metropolis

Menager

503 097 060
jola@staremetropolis.pl

Kierownik-ul. Łazienna

Stare Metropolis

ul. Łazienna 26

87-100 Toruń

512 196 310

Kierownik-ul. Podmurna

Stare Metropolis

ul. Podmurna 28

87-100 Toruń

530 741 653

Dane adresowe firmy
Metropolis Sp. z. o.o.
87-100 Toruń ul. Podmurna 28
NIP 956 20 29 373

 

 

 

Zamówienia na wynos z ODBIOREM osobistym 

  • 512 196 310
  • 530 741 653 

 

  

 

 

Menager

Rezerwacje grupowe


jola@staremetropolis.pl

 biuro@staremetropolis.pl

 

 

 

 

 

 

Biuro

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 17.00

biuro@staremetropolis.pl

tel. 56 621 04 05

kom. 731 089 675