Aktualności

Kuchnia włoska w Toruniu


Kuchnia włoska w Toruniu

 

Włochy to jedno z tych miejsc, które Polacy z upodobaniem wybierają na wakacje. Gorące słońce i lazurowa woda bardzo pociągają, tak samo, jak serdeczność i otwartość mieszkańców Italii. Tam czas płynie wolniej i zawsze jest wesoło. Jest co zwiedzać — włoskie zabytki należą do najcenniejszych na świecie. Oprócz tego Włosi mogą się pochwalić znakomitą kuchnią. Spróbuj włoskich specjałów w Toruniu!

Toruń nie ustępuje urodą włoskim kurortom

Gdy przychodzą zimne dni, marzymy o słonecznych plażach i beztroskich kąpielach. Włoskie miasteczka pełne są uśmiechniętych ludzi, a nam tak często brakuje odrobiny serdeczności i optymizmu. Warto wiedzieć, że Toruń to miasto przepiękne, którego stary kompleks miejski został wpisany na Światową Listę UNESCO. Urządzane są tu często fascynujące festiwale i ciekawe imprezy kulturalne (nie brak ich zwłaszcza w ciepłym sezonie). Do wspólnej zabawy zapraszani są zarówno goście, jak i mieszkańcy miasta. W pobliżu Grodu Kopernika znajduje się kilka uroczych jezior, w których można się z przyjemnością ochłodzić. Jeśli chodzi o jedzenie — w Toruniu znakomicie smakuje zwłaszcza pizza. Można jej skosztować w Starym Metropolis, które serwuje dania kuchni włoskiej i polskiej.

Miejsca przyjazne dzieciom

Dzieci uwielbiają biegać i bawić się od rana do wieczora, mają masę energii! W samym centrum Torunia, na ul. Podmurnej znajduje się Piernikowe Miasteczko, w którym najmłodsi wspaniale spędzą czas. Ciekawie wyposażony, wielki plac zabaw i piaskownica czekają na wszystkich, którzy chcą się cieszyć życiem. Nie straszne są tu także upały, ponieważ na terenie Piernikowego Miasteczka znajduje się specjalnie przeznaczona do ochłody fontanna z bezpieczną, czystą wodą. Po wesołych figlach i pluskaniu przychodzi ochota na coś pysznego. Do Starego Metropolis z Piernikowego Miasteczka jest niedaleko. Można zamówić tu smakowitą Pizzę Rapiena, pasty zapiekane lub pasty niezapiekane! Dla wszystkich ceniących klasyczne dania polskie przygotowano smakowity rosół z kurczaka oraz inne sezonowe zupy.

Włoska restauracja w Toruniu

Włosi słyną z bogatego życia towarzyskiego, uwielbiają wspólne biesiadowanie i rozmowy wśród śmiechu i gwaru, które przeciągają się do późnych godzin nocnych. Kwitnie wtedy życie rodzinne, nawiązują się także nowe relacje i znajomości. Przy dobrym posiłku nie jest trudno o dobry humor, a do głowy przychodzi wiele świetnych pomysłów. Warto wspomnieć, że we Włoszech przy wieczornej kolacji dorosłym towarzyszą dzieci, nawet te zupełnie małe i nie chodzą spać zaraz po dobranocce.

Stare Metropolis to restauracja w Toruniu, w której możesz spotkać się z rodziną i przyjaciółmi. Zjesz tu znakomitą pizzę, wypijesz dobre wino, zamówisz pyszne pasty niezapiekane i sycące dania mięsne, jak i lekkie sałatki. Wśród miłego gwaru, śmiechu i wesołych rozmów zrelaksujesz się i wspaniale odpoczniesz. Radości i otwartego nastawienia do drugiego człowieka nie musisz szukać daleko, znajdziesz je w restauracji w Toruniu.

Stare Metropolis czeka na Ciebie!

Kuchnia włoska w Toruniu
POWRÓT

Kontakt

Logo stare metropolis

Menager

503 097 060
jola@staremetropolis.pl

Kierownik-ul. Łazienna

Stare Metropolis

ul. Łazienna 26

87-100 Toruń

512 196 310

Kierownik-ul. Podmurna

Stare Metropolis

ul. Podmurna 28

87-100 Toruń

530 741 653

Dane adresowe firmy
Metropolis Sp. z. o.o.
87-100 Toruń ul. Podmurna 28
NIP 956 20 29 373

 

 

 

Zamówienia na wynos z ODBIOREM osobistym 

  • 512 196 310
  • 530 741 653 

 

  

 

 

Menager

Rezerwacje grupowe


jola@staremetropolis.pl

 biuro@staremetropolis.pl

 

 

 

 

 

 

Biuro

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 17.00

biuro@staremetropolis.pl

tel. 56 621 04 05

kom. 731 089 675