Aktualności

Tajemnica dobrego smaku restauracji


Czy koniecznie trzeba spędzać w kuchni długie godziny i gromadzić niezliczone produkty na obiad? Dobry kucharz z kilku prostych składników wyczaruje pyszne danie. Tak gotują Włosi, którzy umieją doceniać uroki życia i kochają znakomite jedzenie. Smakowite, intensywne dla zmysłów,  nieskomplikowane i podane z sercem — takie potrawy możesz zjeść w Starym Metropolis. Czekamy tu na Ciebie!

Nasze toruńskie Dolce Vita!

Cudowne towarzystwo, pogodne nastawienie do życia i uśmiech — wszystkie te elementy sprawiają, że każdy dzień może być wspaniały. Toruń to ciekawe miejsce do życia. Tu ciągle się coś dzieje, nie brak koncertów i wyjątkowych imprez kulturalnych, które często są bezpłatne. Turyści podziwiają piękną starówkę miasta i gotyckie zabytki. Odwiedzają muzea i własnoręcznie przygotowują korzenne słodkości w Żywym Muzeum Piernika. Wieczorna panorama Wisły na tle zachodzącego słońca zachwyca wszystkich. Będąc w centrum Torunia, warto pójść na wyśmienity obiad lub kolację. Stare Metropolis to włoska kuchnia w Toruniu, w której się zakochasz!

Co dobrego zjemy w Starym Metropolis?

Włosi uwielbiają dobre jedzenie i tak jak Polacy, mają w zwyczaju długo biesiadować w gronie rodzinnym. W Starym Metropolis podawane są tradycyjne potrawy zarówno kuchni włoskiej, jak i polskiej. Młodzież i dzieci przepadają za pizzą. W naszej restauracji podawana jest włoska pizza, którą wypiekamy w piecu opalanym drewnem. Jej sekretem są świeże składniki wysokiej jakości i oryginalna receptura. Rarytasem dla dbających o linię są przepyszne sałatki, skomponowane z kruchych sałat, warzyw, owoców i różnych dodatków (np. serów i kawałków mięsa). Warty polecenia jest także gorący rosół ze świeżo przygotowanym makaronem i kawałkami kurczaka. Rozgrzewa zwłaszcza w zimne dni i wspaniale smakuje!

Trzeba w tym miejscu powiedzieć także trochę o miłych wnętrzach restauracji. Przestronne i gustownie urządzone, tchną klimatem gościnności. Nie brak tu śmiechu i wesołych rozmów, czas upływa w swobodnej atmosferze bardzo szybko!

Coś dla smakoszy

Czy wiesz, że dobrze przygotowany makaron jest rarytasem samym w sobie? Włosi opanowali sztukę jego produkcji w stopniu mistrzowskim. W Starym Metropolis wyrabiamy makaron ręcznie, dlatego jest zawsze świeży i wspaniale smakuje. Szef kuchni naszej restauracji poleca wszystkim „Czarne Spaghetti z krewetkami”. Kruche krewetki Black Tiger, okraszone aromatycznym sosem pomidorowym,  świetnie komponują się z subtelnym smakiem czarnego makaronu.

Przyjdź i spróbuj naszych wyśmienitych dań!

Tajemnica  dobrego smaku
POWRÓT

Kontakt

Logo stare metropolis

Menager

503 097 060
jola@staremetropolis.pl

Kierownik-ul. Łazienna

Stare Metropolis

ul. Łazienna 26

87-100 Toruń

512 196 310

Kierownik-ul. Podmurna

Stare Metropolis

ul. Podmurna 28

87-100 Toruń

530 741 653

Dane adresowe firmy
Metropolis Sp. z. o.o.
87-100 Toruń ul. Podmurna 28
NIP 956 20 29 373

 

 

 

Zamówienia na wynos z ODBIOREM osobistym 

  • 512 196 310
  • 530 741 653 

 

  

 

 

Menager

Rezerwacje grupowe


jola@staremetropolis.pl

 biuro@staremetropolis.pl

 

 

 

 

 

 

Biuro

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 17.00

biuro@staremetropolis.pl

tel. 56 621 04 05

kom. 731 089 675