Aktualności

Pyszna pizza w Toruniu idealnym daniem na zimowe dni


Kiedy nadchodzi zima, instynktownie sięgamy po bardziej sycące dania niż w miesiącach letnich. Długie wieczory sprzyjają również niespiesznym obiadom i kolacjom, celebrowanym w gronie rodziny i przyjaciół. Jednym z ulubionych dań zarówno dzieci, jak i dorosłych, jest pochodząca z Włoch pizza. Okrągły, najczęściej pszenny placek z serem, sosem i różnymi dodatkami na dobre wpisał się do jadłospisu wielu Polaków i nic w tym dziwnego, gdyż stanowi idealny wybór na ciepły, pożywny obiad nie tylko zimą.

Za co kochamy pizzę i czemu to doskonałe danie na zimę?

W naszych rejonach wciąż za tradycyjne uznaje się dania kuchni polskiej. Pomimo tego, potrawy z różnych stron świata szturmem wdzierają się do naszych domów i restauracji, zajmując w nich coraz ważniejsze miejsce, a czasem na stałe wpisując się do kanonów spożywanego przez nas jedzenia. Niektóre dania zagraniczne pokochaliśmy tak bardzo, że z trudem jesteśmy w stanie sobie przypomnieć, że tak naprawdę nie są one częścią kuchni polskiej, a nawet modyfikujemy przepisy i tworzymy ich własne wersje. Jednym z takich dań jest niewątpliwie pizza toruń, która mimo pochodzenia z Włoch, dziś jest znana właściwie na całym świecie. Mało jest ludzi, którzy przynajmniej raz w życiu nie spróbowali pizzy, zarówno tej domowej, jak i zamówionej w restauracji toruń.

Dlaczego tak lubimy pizzę? Być może sekret tkwi w delikatnym pszennym placku z chrupiącymi brzegami, a może w kolorowych dodatkach, które każdy może dobrać sobie sam. Jest to również danie pożywne, sycące, podawane najczęściej na ciepło, a więc idealne, by rozgrzać się w zimowe dni i wieczory.  Wspólne wyjście na pizzę do restauracji toruń to świetny pomysł na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi.

Restauracja włoska w Toruniu zaprasza na pizzę i nie tylko!

Szukając miejsca, gdzie będziesz mógł spróbować dobrej pizzy w Toruniu, ale także innych potraw, na przykład dań z grilla, koniecznie zajrzyj do restauracji włoskiej Stare Metropolis. Odkryjesz tutaj prawdziwe smaki Włoch, ukryte w sercu polskiego miasta. Miła obsługa i włoski klimat to tylko niektóre z cech tego miejsca. To, co prawdziwie oczarowuje i przyciąga do restauracji przez cały rok, a zwłaszcza w zimowe dni, to magia pysznych potraw, które sycą, rozgrzewają i poprawiają humor. W końcu nie ma nic lepszego niż zjeść ciepły posiłek, który wybornie smakuje. Bez względu na to, czy na co dzień jadasz potrawy kuchni polskiej, włoskiej, czy może gustujesz w daniach z grilla, z Metropolis zawsze wyjdziesz z ogromem dobrego wrażenia.

Każdy z nas chciałby jeść smacznie, ale i zdrowo. Na szczęście w Metropolis wszystkie dania przygotowywane są na miejscu, tuż przed podaniem. Składniki użyte do każdej potrawy zawsze są świeże, dostarczane na bieżąco i sprawiają, że każda pizza toruń lub danie z grilla ma swój własny niepowtarzalny smak. Kucharze gotujący w tej restauracji włoskiej w swoją pracę wkładają nie tylko umiejętności, ale i pasję oraz serce, dlatego takich smaków jak tu, nie znajdziesz nigdzie indziej!

pizza z oliwkami
POWRÓT

Kontakt

Logo stare metropolis

Menager

503 097 060
jola@staremetropolis.pl

Kierownik-ul. Łazienna

Stare Metropolis

ul. Łazienna 26

87-100 Toruń

512 196 310

Kierownik-ul. Podmurna

Stare Metropolis

ul. Podmurna 28

87-100 Toruń

530 741 653

Dane adresowe firmy
Metropolis Sp. z. o.o.
87-100 Toruń ul. Podmurna 28
NIP 956 20 29 373

 

 

 

Zamówienia na wynos z ODBIOREM osobistym 

  • 512 196 310
  • 530 741 653 

 

  

 

 

Menager

Rezerwacje grupowe


jola@staremetropolis.pl

 biuro@staremetropolis.pl

 

 

 

 

 

 

Biuro

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 17.00

biuro@staremetropolis.pl

tel. 56 621 04 05

kom. 731 089 675