Aktualności

Wiosna nadchodzi! Pyszna pizza w Toruniu idealnym daniem na wiosenne dni!


Wiosna nadchodzi! Pyszna pizza w Toruniu idealnym daniem na wiosenne dni!

Gdy mijają chłodne dni i słońce przyjemnie przygrzewa, zaczynamy myśleć o wiośnie. Miłe ciepłe dni i spacery wśród młodej zieleni nastrajają wyjątkowo optymistycznie. Świeże powietrze zaostrza apetyt i łatwo nachodzi nas ochota na coś pysznego. Pizza to danie, które przypadnie do gustu każdemu, zjedz ją w dobrej restauracji włoskiej!

Wiosna w Toruniu

Gród Kopernika to miasto ciekawe o każdej porze roku. Niezwykle bogata oferta kulturalna, nowoczesne muzea, Żywe Muzeum Piernika, Dom Kopernika i Planetarium to miejsca najczęściej odwiedzane przez przyjeżdżających tu licznie turystów. Spacer po przepięknej starówce dostarcza wspaniałych wrażeń. Zabytkowe kamienice, ogromne gotyckie kościoły i brukowane uliczki kryją w sobie bogatą historię. Warto wiedzieć, że miasto jest prześlicznie oświetlone nocą, o czym dobrze wiedzą zakochane pary…

W czasie wiosenno-letniego sezonu nie brak oferty plenerowych imprez, są to okolicznościowe koncerty, gdzie występują znane gwiazdy polskiej sceny (np. Natalia Kukulska, Muniek Staszczyk, Partycja Markowska) oraz cykliczne, starannie zaplanowane wydarzenia, takie jak np. Międzynarodowy Festiwal Światła „Bella Skyway Festival”, Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Kontakt", czy Toruński Festiwal Nauki i Sztuki. W czasie odbywających się na wiosnę studenckich juwenaliów zabawa trwa kilka dni i występy artystów trwają praktycznie non stop.

Restauracja włoska w Toruniu

Wesołe zabawy na świeżym powietrzu, intensywne zwiedzanie miasta czy uczestniczenie w jednej z okolicznościowych imprez, pochłania wiele energii. Po takich wrażeniach dobrze jest zjeść coś, co nas wzmocni, a jednocześnie będzie smakować doskonale. Kuchnia słonecznej Italii ma wielu wielbicieli na całym świecie, nie brak takich także w Toruniu. Stare Metropolis to restauracja włoska, która wyróżnia się miłą i gościnną atmosferą. W przestronnych wnętrzach czas płynie szybko i wesoło. Jeśli chcesz zaprosić swoich gości na obiad do wyjątkowego miejsca, wybierz Stare Metropolis! Pyszne potrawy kuchni polskiej i włoskiej, dania z grilla i przede wszystkim wyśmienita pizza wypiekana w piecu opalanym drewnem to specjały tej włoskiej restauracji.

Wieczory w Toruniu

W ciepłe, wiosenne wieczory rozkwita życie towarzyskie miasta. Kluby nocne zapełniają się ludźmi, którzy chcą się dobrze zabawić, z wielu miejsc dobiega głośna muzyka. Spotkania z przyjaciółmi i zawiązywanie nowych kontaktów odbywa się w wyjątkowej atmosferze. Niezapomniane, przetańczone do białego rana noce, to wspomnienie rozrywkowych studentów. Po latach wracają do Torunia, by przypomnieć sobie szalone dni młodości. Wielu ludzi, którzy odwiedzają Toruń, potwierdza, że w Grodzie Kopernika można wyjątkowo smacznie zjeść. Szczególnie dobrze smakują posiłki podawane na świeżym powietrzu. Stare Metropolis ma ogródki, gdzie można w ciepłym sezonie wygodnie usiąść. Miła i profesjonalna obsługa naszej włoskiej restauracji w Toruniu serwuje pizzę, dania z grilla oraz inne gorące i pyszne dania. Warto tutaj wstąpić!

Pyszna pizza w Toruniu idealnym daniem na wiosenne dni w Toruńskiej Restauracji Stare Metropolis
POWRÓT

Kontakt

Logo stare metropolis

Menager

503 097 060
jola@staremetropolis.pl

Kierownik-ul. Łazienna

Stare Metropolis

ul. Łazienna 26

87-100 Toruń

512 196 310

Kierownik-ul. Podmurna

Stare Metropolis

ul. Podmurna 28

87-100 Toruń

530 741 653

Dane adresowe firmy
Metropolis Sp. z. o.o.
87-100 Toruń ul. Podmurna 28
NIP 956 20 29 373

 

 

 

Zamówienia na wynos z ODBIOREM osobistym 

  • 512 196 310
  • 530 741 653 

 

  

 

 

Menager

Rezerwacje grupowe


jola@staremetropolis.pl

 biuro@staremetropolis.pl

 

 

 

 

 

 

Biuro

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 17.00

biuro@staremetropolis.pl

tel. 56 621 04 05

kom. 731 089 675